Here is a full list of all our medallists from the North East Region Champiionships.

Abigail Miles, 400 IM, Open, place:3
Abigail Miles, 200 BR, Open, place:3
Amber Keegan, 800 FS, Open, place:1
Amber Keegan, 400 FS, Open, place:1
Amy Bell, 100 BF, Open, place:1
Amy Bell, 200 IM, Open, place:1
Annabelle Wilkinson, 100 BK, 14, place:3
Annabelle Wilkinson, 100 BF, 14, place:2
Annabelle Wilkinson, 50 BK, 14, place:3
Annabelle Wilkinson, 200 BK, 14, place:2
Ashleigh Baillie, 800 FS, 13, place:3
Ashleigh Baillie, 400 FS, 13, place:3
Ashleigh Baillie, 100 BF, 13, place:3
Ashleigh Baillie, 100 FS, 13, place:2
Cameron Brookes-Clarke, 50 FS, Open, place:3
Charlie Brown, 50 BK, Open, place:1
Charlie Brown, 200 BK, Open, place:1
Charlotte Bianchi, 100 BR, 13, place:2
Charlotte Bianchi, 200 BR, 13, place:3
Curtis Harper, 50 FS, 14, place:1
Curtis Harper, 200 FS, 14, place:2
Curtis Harper, 100 FS, 14, place:2
Curtis Harper, 200 BK, 14, place:3
Curtis Harper, 400 FS, 14, place:2
Elliot Clogg, 100 FS, Open, place:3
Georgia Robertson, 1500 FS, 14, place:2
Grace Conroy, 200 FS, 14, place:2
Isla Jones, 400 FS, 11/ 12, place:1
Isla Jones, 100 BF, 11/ 12, place:1
Isla Jones, 100 FS, 11/ 12, place:1
Isla Jones, 200 IM, 11/ 12, place:2
Isla Jones, 50 BF, 11/ 12, place:1
Isobel Grant, 50 BF, Open, place:1
Jack To, 200 BF, Open, place:2
Jay Lelliott, 100 FS, Open, place:1
Jay Lelliott, 100 BK, Open, place:1
Lily Boseley, 50 BK, Open, place:1
Matthew Woodhall, 800 FS, Open, place:3
Molly Baker, 1500 FS, 11/ 12, place:1
Molly Baker, 200 FS, 11/ 12, place:2
Molly Baker, 400 FS, 11/ 12, place:3
Phoebe Cooper, 400 IM, 11/ 12, place:2
Phoebe Cooper, 50 BR, 11/ 12, place:3
Phoebe Cooper, 100 BR, 11/ 12, place:2
Phoebe Cooper, 100 BF, 11/ 12, place:3
Phoebe Cooper, 200 BK, 11/ 12, place:2
Phoebe Cooper, 200 IM, 11/ 12, place:3
Phoebe Cooper, 50 BF, 11/ 12, place:3
Reuben Visda, 200 FS, Open, place:1
Reuben Visda, 50 BK, Open, place:3
Samuel Budd, 400 IM, Open, place:1
Samuel Budd, 400 FS, Open, place:1
Sapphira Gabbani, 800 FS, Open, place:3
Sapphira Gabbani, 400 FS, Open, place:3
Simon Kliment, 200 BF, Open, place:3
Simon Kliment, 100 BF, Open, place:2
Simon Kliment, 200 BK, Open, place:2
Sophie Bromley, 200 BK, 13, place:3
Thomas Wilkinson, 100 BR, 13, place:3
Thomas Wilkinson, 400 IM, 13, place:2
Thomas Wilkinson, 50 BR, 13, place:3
Thomas Wilkinson, 200 IM, 13, place:3
Thomas Wilkinson, 200 BR, 13, place:1
Tom Downs, 200 BF, Open, place:1
Co Sheffield, 4x200 FS mens, 14/16, place:3
Co Sheffield, 4x200 FS mens, 17 and over, place:1
Co Sheffield, 4x100 Medley mens, 17 and over, place:1
Co Sheffield, 4x100 FS womens, 14/16, place:1
Co Sheffield, 4x100 FS womens, 17 and over, place:2
Co Sheffield, 4x100 Medley womens, 14/16, place:1
Co Sheffield, 4x100 Medley womens, 17 and over, place:1
Co Sheffield, 4x100 FS mens, 17 and over, place:1
Co Sheffield, 4x200 FS womens, 14/16, place:1
Co Sheffield, 4x200 FS womens, 17 and over, place:2